Lokalizator do monitoringu pojazdow

Zapisuje trasy podróży, czasy postojów, średnią prędkość, zużycie paliwa itp. Dzięki zastosowaniu systemu monitorowania pojazdów SATIS, zarządzający flotą mogą zminimalizować ryzyko nadużyć ze strony pracowników. Kontrola, jaką zapewnia ten system lokalizacji pojazdów, jest bezpośrednio związana ze zmniejszeniem strat finansowych i bardziej efektywnym zarządzaniem pojazdami firmowymi.

Odbiornik lokalizacji (GPS zamontowany w pojeździe) Modem GPRS przekazujący dane zebrane przez lokalizator do systemu informatycznego Złącze CAN BUS - parametry pracy pojazdu w czasie rzeczywistym (poziom paliwa, obroty silnika, chwilowe zużycie paliwa, ilość paliwa faktycznie spalonego w silniku, stan licznika, godziny pracy silnika, praca urządzeń wykonawczych np. łyżki koparki, stan wyposażenia dodatkowego np. pasy bezpieczeństwa itp.) Można skorzystać z lektur.

Moduły dodatkowych wejść i wyjść pozwalają na rozszerzenie funkcjonalności systemu.

Jednostka centralna, mikrokomputer, który umożliwia prawidłowe zestawienie i interpretację zebranych danych. System monitorowania pojazdów SATIS może współpracować z dowolnym lokalizatorem GPS z otwartym protokołem komunikacyjnym. Dzięki temu nie ma potrzeby demontażu urządzeń wcześniej zamontowanych w pojeździe Monitoring pojazdów oparty na technologii GPS jest podstawową usługą, która umożliwia rozbudowę systemu o dodatkowe moduły.

monitoring i lokalizacja pojazdów

Lokalizator GPS w monitoringu

Po użyciu lokalizator GPS pozwala na stałe monitorowanie stanu czujnika i aktualnych warunków na trasie. Aktualna pozycja pojazdu jest aktualizowana bardzo często - co 20 sekund. Praktyczna funkcja ruchu drogowego pozwala również skutecznie omijać korki i skrócić czas jazdy pojazdu. Dokładne mapy pozwalają na precyzyjne wskazanie danego adresu zarówno na mapie jak i w raporcie. Ułatwia to naszą pracę i pozwala na szybszą analizę i wyciąganie wniosków.

Kolejną zaletą lokalizacji naszego pojazdu jest dostępność aktualnych map. Ponieważ są one stale aktualizowane, mogą szybko reagować na dynamiczne zmiany warunków na trasie, remonty, objazdy i nowe drogi. Na mapie można odczytać stan dróg i autostrad, a także ich przedłużenia. Co ważne, wszelkie aktualizacje nie uniemożliwiają sprawnego działania systemu Flottmann przez cały okres jego użytkowania.

Adres

Fordońska 12g

Newsletter